#slid1#slid2#slid3

DŮVODY PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT:

  • působení na trhu od roku 1991
  • bezplatné konzultace a poradenství
  • spolupráce s největšími developery
  • 0 % provize

V roce 2016 jsme se podíleli na prodeji areálu SVÚM v brněnském Komárově. Areál nyní získává úplně jinou tvář. Šetrnou k životnímu prostředí.

Zelená fasáda s integrovanými solárními panely

Nový majitel pojal rekonstrukci budovy ekologicky, a proto ji rekonstruuje do pasivního standardu s využitím geotermální energie pro vytápění a chlazení.

Unikátem ale bude především zelená fasáda s integrovanými solárními panely, která pohlcuje CO2 a produkuje kyslík. Areál navíc uživatelům nabídne místa pro relaxaci u revitalizované Ponávky se střešní zahradou a posezením pod stromy u řeky. A co navíc, zaměstnanci díky cyklostezce budou do práce moci jezdit na kole.

Skvělá poloha

Nově vznikající komerční areál Inovačního centra Svatopetrská má skvělou polohu. Nachází se v Komárově,  na dosah dálnic D1 a D2, pár metrů od tramvajové zastávky a umožňuje výhled na historické dominanty Brna, jako Petrov či Špilberk.

Na pronajímatele čekají 2000 m2 pro kanceláře a 3000 m2 pro skladování, lehkou výrobu či podnikatelské prostory ve flexiboxech. Areál doplní 16 inovačních ateliérů 1+kk a 2+kk. Prostory budou připraveny k pronájmu od 04/2018.

Líbí se vám prostory?

Rezervujte si je